دوشنبه 10 تير 13987/1/2019
پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی انرژی کیش آغاز شد

پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی انرژی کیش آغاز شد

 

با حضور نمایندگان ۱۱ کشور اروپایی و آسیایی، و نیز حضور مظفری، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش و خیامیان، رییس انجمن استصنا و عاشوری، دبیر کل انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پالایش نفت، پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی انرژی کیش آغاز به کار کرد.

به گزارش «انرژی امروز» این نمایشگاه با هدف معرفی آخرین فرصت‌ها و ظرفیت‌های سرمایه گذاری و سرمایه پذیری و دستاوردهای سازندگان و تولیدکنندگان نفت، گاز، پتروشیمی، آب و برق و انرژی های نو در جزیره کیش از فردا آغاز به کار می کند.

پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی انرژی کیش با هدف معرفی آخرین فرصت‌ها و ظرفیت‌های سرمایه گذاری و سرمایه پذیری و دستاوردهای سازندگان و تولیدکنندگان نفت، گاز، پتروشیمی، آب و برق و انرژی های نو در جزیره کیش آغاز به کار می کند.

این نمایشگاه به مدت چهار روز به میزبانی منطقه آزاد کیش برگزار می شود حضور نمایندگان بیش از ۱۳۵ شرکت داخلی و خارجی از ۱۲ کشور جهان نهایی شده است.

بر این اساس در پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی انرژی کیش، نمایندگانی از کشورهای جمهوری اسلامی ایران، بلژیک، چین، ایتالیا، ژاپن، انگلستان، جمهوری چک، هلند، امارات متحده عربی، روسیه، کره جنوبی و آمریکا در فضای نمایشگاهی به وسعت ۱۸ هزار مترمربع آخرین دستاوردها و فن آوری های مرتبط با صنایع نفت، گاز، پالایش، پتروشیمی، برق و انرژی نو را ارائه می کنند.

علاوه بر این در حاشیه برگزاری پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی انرژی کیش، سه نشست تخصصی با محورهای سرمایه گذاری در حوزه انرژی و مدل همکاری شرکت های کوچک و متوسط داخلی و خارجی و نشست تسهیلات ویژه به شرکت کننده‌های دانش بنیان حوزه انرژی و تجزیه و تحلیل اقتصاد جهان و ایران و ارائه استراتژی راهبردی مناطق آزاد با حضور سازندگان، صنعتگران و شرکت های دانش بنیان ایرانی برگزار خواهد شد.

وزارت نفت، اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران، شرکت ملی نفت ایران، شرکت ملی گاز ایران، شرکت ملی صنایع پتروشیمی، شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران، انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران،  سندیکای صنعت برق ایران از مهم‌ترین حامیان برگزاری پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی انرژی کیش هستند.

این نمایشگاه دوشنبه بعدازظهر اول بهمن ماه امسال با حضور مقامات و مسئولان صنایع نفت و انرژی کشور در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی کیش به صورت رسمی افتتاح خواهد شد.

دسته بندی : اخبار صنعت