فارسیEnglishEnglishEnglish

بولت تنشنر - بولت تنشنر هیدرولیکی - خرید انواع بولت تنشنر

بولت تنشنر

 

بولت تنشنر

 

 

بولت تنشنر و بولت تنشنر هیدرولیکی

می‌توانید بولت تنشنر و بولت تنشنر هیدرولیکی را به طور مسقیم از تولید کننده با قیمت بسیار مناسب خریداری نمایید. "کاچار ابزار" تولید کننده انواع ابزارآلات هیدرولیکی صنعتی و تنشنر در ایران است.

بولت تنشنر چیست؟

به انگلیسی"Bolt Tensioner"  وسیله‌ای است برای باز و بسته کردن پیچ‌هایی که هم بسیار حساس بوده و هم نیاز به قدرت بالایی دارند. از آنجایی که بسیاری از پیچ‌های موجود در کارخانجات صنعتی از حساسیت بالایی برخوردار هستند و باید بصورت همزمان باز و بسته شوند، اگر کوچک‌ترین فشاری بر پیچ وارد شود کاربری خود را از دست می‌دهد.

به همین علت ابزارهایی برای تسریع در روند بازکردن و بستن این نوع پیچ‌ها به نام بولت تنشنر طراحی و تولید شدند. این وسیله انواع مختلفی دارد که هرکدام از آنها کاربردهای مشخصی دارند.

گروه صنعتی کاچار ابزار اولین تولید کننده انواع بولت تنشنر در ایران مفتخر است که با تولید محصولات بسیار با کیفیت و قابل رقابت با محصولات درجه اول در سطح بین‌المللی در خدمت هم میهنان عزیزمان در سرتاسر ایران عزیز باشد. تمامی محصولات تولید شده درکارخانجات کاچار ابزار دارای عمر بالا و کیفیت و قدرت بسیار بالایی هستند و این نشان از کیفیت برتر تولید ملی است.

خرید انواع بولت تنشنر

این دستگاه در انوع مختلفی توسط گروه صنعتی کاچار ابزار، طراحی و تولید می‌شود. هر یک از انواع تولید شده، با توجه به نوع کاربرد آن طراحی شده است.

برای مشاوره و انتخاب بهترین نوع بولت کاربردی و خرید آن می‌توانید از طریق تماس با کارشناسان این شرکت اقدام نمایید 88722764-021. این بولت‌ها شامل انواع ﺑﻮﻟﺖ ﺗﻨﺸﻨﺮ ﯾﮏ، دو و ﺳﻪ ﻃﺒﻘﻪ ﺑﺎ ﺑﺮﮔﺸﺖ ﺧﻮدﮐﺎر ﭘﯿﺴﺘﻮن و ﺗﻨﻮع در ﺳﺎﯾﺰ ﺳﻮﮐﺖ‌ﻫﺎ می‌باشند. بهترین کیفیت با مناسب‌ترین قیمت توسط گروه صنعتی کاچار ابزار ارائه می‌شود.

این شرکت کیفیت در طراحی و تولید را سرلوحه فعالیت خود قرار داده است. بنابراین به تولید مجموعه‌ای از محصولات متنوع و با کیفیت پرداخته است که با سرعت عمل بالا در تحویل محصول، خدمات پس از فروش کارامد و با قیمت مناسب ارائه می‌شود.

کاچار ابزار علاوه بر تولید مدل‌های مختلف بولت تنشنر استاندارد، قابلیت طراحی و تولید انواع اختصاصی و سفارشی را دارا می‌باشد. بنابراین قابلیت قبول انواع سفارشات در ابعاد مختلف و با قابلیت‌های سفارشی را نیز دارد.

بولت تنشنر هیدرولیکی

جهت استفاده از بولت تنشنرها نیاز به پمپ هیدرولیکی فشار بالا است. معمولاً در این نوع بولت از انواع پمپ‌های دستی یا الکتریکی استفاده می‌شود. از ویژگی‌های دیگر آن جلوگیری از انواع آسیب دیدگی در محل تکیه‌گاه مهره در مقایسه با استفاده از آچار ترک‌های هیدرولیکی است.

بولت تنشنر هیدرولیکی فشار قوی ابزار مخصوص باز و بست انواع پیچ است. این محصول قابلیت ایجاد گشتاور دقیق و قابل کنترل جهت اتصالات موجود در صنایع مختلف را دارد. این صنایع شامل صنعت نفت و گاز، پالایش و پتروشیمی، کشتیرانی و دریایی، برق و نیروگاهی، فولاد و... است.

کاچار ابزار - تولید کننده ابزارآلات هیدرولیک صنعتی در ایران

ﺷﺮﮐﺖ ﮐﺎﭼﺎر اﺑﺰار ﻣﻔﺘﺨﺮ اﺳﺖ ﺑﺮاي اوﻟﯿﻦ ﺑﺎر در اﯾﺮان موفق ﺑﻪ ﺗﻮﻟﯿﺪ محصولات زیر است:

 1. ﺑﻮﻟﺖ ﺗﻨﺸﻨﺮ ﯾﮏ، دو و ﺳﻪ ﻃﺒﻘﻪ ﺑﺎ ﺑﺮﮔﺸﺖ ﺧﻮدﮐﺎر ﭘﯿﺴﺘﻮن و ﺗﻨﻮع در ﺳﺎﯾﺰ ﺳﻮﮐﺖ‌ﻫﺎ
 2. فلنج بازکن
 3. فلنج جمع‌کن
 4. مهره‌بر
 5. انواع سیلندر و جک هیدرولیک صنعتی شامل سیلندر کتابی، سیلندر نیمه کتابی، سیلندر با مهره ایمنی، سیلندر با برگشت خودکار، سیلندر یک طرفه با پیستون وسط باز
 6. انواع آچار هیدرولیکی و پمپ‌های فوق فشار بالا

این محصولات ﻣﻄﺎﺑﻖ ﺑﺎ اﺳﺘﺎﻧﺪاردهای ﻓﻨﯽ روز دﻧﯿﺎ و ﺑﺎ ﮐﯿﻔﯿﺖ و ﻗﯿﻤﺖ ﻗﺎﺑﻞ رﻗﺎﺑﺖ ﺑﺎ ﺗﻮﻟﯿﺪﮐﻨﻨﺪﮔﺎن ﻣﻌﺘﺒﺮ اروﭘﺎﯾﯽ تولید ﺷﺪه است. بنابراین ﮔﺎﻣﯽ ﻫﺮ ﭼﻨﺪ ﮐﻮﭼﮏ در راﺳﺘﺎي ﺧﺪﻣﺖ ﺑﻪ صنعت و ﺟﻠﻮﮔﯿﺮي از واردات اﯾﻦ اﺑﺰارها در صنایع مادر مانند ﻧﻔﺖ، ﭘﺘﺮوﺷﯿﻤﯽ، نیروگاه، ﺳﺎزه، ﺳﯿﻤﺎن، ﻓﻮﻻد و... برداشته‌ایم.

هدف اصلی این شرکت طراحی و تولید مجموعه‌ای از محصولات متنوع، با کیفیت، زمان مناسب در تحویل محصول، خدمات پس از فروش کارامد و قیمت قابل رقابت جهت ایجاد یک همکاری سودآور مشترک با مشتریان می‌باشد.

تضمین کیفیت و قدرت بالای تمامی محصولات توسط کاچار ابزار انجام خواهد شد. این در حالیست که تمامی محصولات برتر خارجی در ایران هیچ تضمینی در قبال فروش محصولات خود ندارند.

با توجه به شرایط پیش آمده به دلیل شیوع ویروس کرونا که رفت و آمد مشکل می‌باشد گروه تولیدی صنعتی کاچار ابزار در نظر دارد جهت رفاه حال مشتریان گرامی فروش آنلاین بولت تنشنر خود را راه‌اندازی نماید. شما مشتریان عزیز می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل نمایید. 88722764-021

"حمایت از تولید ملی = بالا رفتن سطح کیفیت محصولات، اشتغال‌زایی و پیشرفت ایران عزیزمان"

کاچار ابزار - تولید کننده ابزار آلات هیدرولیک صنعتی در ایران 

ﺷﺮﮐﺖ ﮐﺎﭼﺎر اﺑﺰار ﻣﻔﺘﺨﺮ اﺳﺖ ﺑﺮاي اوﻟﯿﻦ ﺑﺎر در اﯾﺮان موفق ﺑﻪ ﺗﻮﻟﯿﺪ محصولاتی از قبیل: ﺑﻮﻟﺖ ﺗﻨﺸـﻨﺮ (Bolt Tensioner) ﯾﮏ، دو و ﺳﻪ ﻃﺒﻘﻪ ﺑﺎ ﺑﺮﮔﺸﺖ ﺧﻮدﮐﺎر ﭘﯿﺴﺘﻮن و ﺗﻨﻮع در ﺳﺎﯾﺰ ﺳﻮﮐﺖ ﻫﺎ ، فلنج باز کن ، فلنج جمع کن، مهره بر، انواع سیلندر|جک هیدرولیک صنعتی شامل: سیلندر|cylinderکتابی،سیلندر  نیمه کتابی، سیلندر با مهره ایمنی، سیلندر  با برگشت خودکار،سیلندر  یک طرفه با پیستون وسط باز، انواع آچار هیدرولیکی و پمپ های فوق فشار بالا ﻣﻄﺎﺑﻖ ﺑﺎ اﺳﺘﺎﻧﺪاردهای ﻓﻨﯽ روز دﻧﯿﺎ و ﺑﺎ ﮐﯿﻔﯿﺖ و ﻗﯿﻤﺖ ﻗﺎﺑﻞ رﻗﺎﺑﺖ ﺑﺎ ﺗﻮﻟﯿﺪﮐﻨﻨﺪﮔﺎن ﻣﻌﺘﺒﺮ اروﭘﺎﯾﯽ ﺷﺪه و ﺑﻪ اﯾﻦ وﺳﯿﻠﻪ،ﮔﺎﻣﯽ ﻫﺮ ﭼﻨﺪ ﮐﻮﭼﮏ در راﺳﺘﺎي ﺧﺪﻣﺖ ﺑﻪ ﺻـﻨﻌﺖ و ﺟﻠﻮﮔﯿﺮي از واردات اﯾﻦ اﺑﺰارﮐﺎرا در صنایع مادر مانند : ﻧﻔﺖ، ﭘﺘﺮوﺷﯿﻤﯽ، نیروگاه، ﺳﺎزه، ﺳﯿﻤﺎن، ﻓﻮﻻد و ... برداشته است . هدف اصلی این شرکت طراحی و تولید مجموعه ای از محصولات متنوع، با کیفیت، زمان تحویل مناسب، خدمات پس از فروش سریع و قیمت قابل رقابت جهت ایجاد یک همکاری سود آور مشترک با مشتریان میباشد.کاچار ابزار علاوه بر تولید مدل های مختلف بولت تنشنر ، قابلیت طراحی و تولید انواع بولت تنشنر را بصورت اختصاصی و سفارشی را دارا می باشد و سفارشان در ابعاد مختلف و باقابلیت های سفارشی نیز توسط گروه تخصصی کاچار ابزار پذیرفته میشود .تضمین کیفیت و قدرت بالای تمامی محصولات توسط کاچار ابزار انجام خواهد شد . این در حالیست که تمامی محصولات برتر خارجی در ایران هیچ تضمینی در قبال فروش محصولات خود ندارند .

 

مزایای بولت تنشنرها

بولت تنشنرها دارای مزیت‌هایی هستند که در ذیل، آنها را برای شما ذکر کرده‌ایم:

 • تسریع در روند باز و بسته شدن پیچ و مهره‌ها
 • کاهش اصطکاک بین پیچ و مهره‌ها
 • عدم هرز شدن پیج و مهره‌ها
 • باز شدن پیچ و مهره‌ها بصورت متعادل و با فشار یکسان در تمامی قسمت‌ها
 • عدم آسیب به محل تکیه‌گاه و پیچ و مهره‌ها و به صفر رسیدن خوردگی فلز پیچ و مهره با استفاده از این دستگاه

 

ویژگی‌ها

یکی از ویژگی‌های بولت تنشنر استفاده بصورت چندگانه‌، چند عددی و همزمان می‌باشد. این امر به منظور باز یا بستن و همچنین بالانس دقیق مجموعه‌ی پیچ‌ها یا مهره‌ها مورد استفاده قرار خواهد گرفت. به عنوان مثال بستن پیچ‌های پل‌های عظیم نیاز به بسته شدن همزمان دارد و به همین دلیل از این دستگاه استفاده خواهد شد .

در تصویر زیر کاربرد این محصول جهت باز کردن پیچ توربین را می توانید مشاهده کنید.

یکی از مزایای استفاده از این دستگاه، استفاده در محوطه‌ها و فضاهای محدود می‌باشد که در آن محیط‌ها نیاز به نیروی حداکثری است بطوریکه توسط سایر ابزارآلات نمی‌توان به محیط وارد شد و پیج را باز نمود. در این بخش نیز این محصول به کمک ما آمده و با فشار مورد نظر و یکسان، پیچ یا مهره‌ها را به راحتی و بدون خطا و مشکل باز خواهد کرد.

 

 بولت تنشنر

 

" یکی از مزایای استفاده از بولت تشننر استفاده در محوطه ها و فضای محدود می باشد که در آن محیط نیاز به نیروی حداکثری است و توسط سایر ابزارآلات نمی توان به محیط وارد شد و پیج را باز نمود . در این بخش نیز بولت تنشنر به کمک ما آمده و با فشار مورد نظر و یکسان پیچ یا مهره ما را به راحتی و بدون خطا و مشکل باز خواهد کرد ."

 

 

 

 اجزاء بولت تنشنر 

اجزاء

اجزای بولت تنشنرها دارای 3 قطعه اصلی می‌باشد که عبارتند از:

 • بریج (Bridge): این مجموعه شامل سوکت مهره و بریج می‌باشد.
 • لودسل (Load Cell): این مجموعه از دو بخش پیستون و سیلندر تشکیل شده است.
 • پولر (Puller)

" از مزایای دیگر بولت تنشنر ها عدم آسیب به محل تکیه گاه و پیچ و مهره ها می باشد و خوردگی فلز پیچ و مهره با استفاده از این دستگاه به صفر خواهد رسید ." 

 

" با توجه به شرایط پبش آمده به دلیل شیوع ویروس کرونا در این ایام که رفت و آمد مشکل میباشد گروه تولیدی صنعتی کاچار ابزار در نظر دارد جهت رفاه حال مشتریان گرامی فروش آنلاین  بولت تنشنر Bolt Tensioner خود را راه اندازی نماید.شما مشتریان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید "

 

 

 " حمایت از تولید ملی = بالا رفتن سطح کیفیت محصولات و اشتغالزایی و پیشرفت ایران عزیزمان "

 

انتخاب نوع بولت تنشنر

این دستگاه‌ها با توجه به نوع آنها، کاربری مختلفی دارند و برای مصارف گوناگونی ساخته می‌شوند. برای انتخاب بولت تنشنر مناسب خود باید به عواملی که در ذیل شرح داده‌ایم توجه نمایید:

 • ضخامت
 • قطر پیچ و مهره
 • قطر واشر
 • درجه‌ی پیج
 • سایز پیچ و مهره

 

انواع بولت تنشنر

این دسنگاه بصورت کلی به شکل‌های زیر طراحی و تولید می‌شوند:

 • بولت تنشنر یک طبقه
 • بولت تنشنر یک طبقه با برگشت فنر
 • بولت تنشنر دو طبقه
 • بولت تنشنر دو طبقه با برگشت فنر
 • بولت تنشنر سه طبقه
 • بولت تنشنر سه طبقه با برگشت فنر
 • و انواع سفارشی آن

 

 بولت تنشنریک طبقه

مدل KTS1

بولت تنشنر مدل KTS1 یک طبقه با برگشت فنر، ابزاری بسیار کارامد و مهم در صنایع نفت و پتروشیمی و کارخانجات صنعتی می‌باشد. این مدل جهت باز و بستن پیچ‌ها و مهره‌های عظیم مورد استفاده قرار می‌گیرند. با استفاده از بولت تنشنرها، پیچ و مهره‌ها عمر مفید خود را طی خواهند کرد و همچنین به راحتی و بدون اصطکاک و خرابی باز خواهند شد.

یکی از مزایای این دستگاه استفاده‌ی بسیار آسان و سریع از آن می‌باشد که کار مونتاژ و تعمیر کارخانجات صنعتی، پتروشیمی و نفت را بسیار آسان خواهد کرد.

 

بولت تنشنردوطبقه

مدل KTS2

بولت تنشنر مدل KTS2دو طبقه نیز ابزاری برای استفاده در صنایع نفت، پتروشیمی و کارخانجات صنعتی می‌باشد. این مدل جهت باز و بستن پیچ‌ها و مهره‌های عظیم مورد استفاده قرار می‌گیرند. بولت تنشنرها دارای انواع مختلف و جهت مصارف مختلفی طراحی و ساخته می‌شوند. با استفاده از بولت تنشنرها، پیچ و مهره‌ها عمر مفید خود را طی خواهند کرد و همچنین به راحتی و بدون اصطکاک و خرابی باز خواهند شد. یکی از مزایای این مدل از محصول، استفاده‌ی بسیار آسان و سریع از آن می‌باشد که کار مونتاژ و تعمیر کارخانجات صنعتی، پتروشیمی و نفت را بسیار آسان خواهند کرد .

 

 بولت تنشنر یک طبقه با برگشت فنر

مدل KT1 و KT2

این تنشنردر دو مدل یک طبقهKT1  و دو طبقه KT2 ارائه شده است. از مزایای استفاده از این دو مدل عدم خرابی پیچ و مهره‌های عظیم، راحتی کار با آنها، عدم هرز شدن مهره، عدم از بین رفتن رزوه‌های پیچ و مهره و... می‌باشد.

روش کار بولت تنشنرها به این صورت می‌باشد که با استفاده همزمان از چند تنشنر (کشنده) هیدرولیکی این عمل را بطور شگفت‌انگیزی انجام داده و میزان فشار وارده از تمامی نقاط بصورت یکسان بوده است. همین امر باعث می‌شود هیچ آسیبی از نظر فیزیکی و هرز شدگی به پیچ و مهره‌ها وارد نشود. این دستگاه در بویلرها، کاورهای کمپرسور، فلنج لوله، مبدل‌های حرارتی و سایر دستگاه‌ها و تجهیزات صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد .

کاچار ابزار علاوه بر تولید انواع بولت تنشنر، در زمینه‌ی طراحی و تولید انواع پمپ‌های هیدرولیک فشار قوی و فوق فشار قوی، انواع آچار ترکمتر، انواع جک هیدرولیک صنعتی و دستگاه‌های برش سرد فعالیت دارد. تمامی محصولات با تضمین کیفیت و عمر بالا در اختیار خریداران محترم قرار می‌گیرد.

 

 

بولت تنشنربا برگشت فنر

بولت تنشنر مدل  KT2
بولت تنشنر در دو مدل یک طبقهKT1 و دو طبقه KT2 ارائه شده . عدم خرابی پیچ و مهره های عظیم - راحتی کار با آنها ، عدم هرز شدن مهره و از بین رفتن رزوه های پیچ و مهره و...روش کار بولت تنشنر ها به این صورت می باشد که با استفاده همزمان از چند تنشنر ( کشنده ) هیدرولیکی این عمل را بطور شگفت انگیزی انجام داده و میزان فشار وارده از تمامی نقاط بصورت یکسان بوده و همین امر باعث میشود هیچ آسیبی از نظر فیزیکی و هرز شدگی به پیچ و مهره ها وارد نشود . بولت تنشنر ها در بویلر ها ، کاور های کمپرسور ، فلنج لوله و مبدل های حرارتی و سایر دستگاه ها و تجهیزات صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد . 

کاچار ابزار علاوه بر تولید انواع بولت تنشنر در زمینه ی طراحی و تولید انواع پمپ های هیدرولیک فشار قوی و فوق فشار قوی ، انواع آچار ترکمتر ، انواع جک هیدرولیک صنعتی ، و دستگاه های برش سرد فعالیت دارد . تمامی محصولات با تضمین کیفیت و عمر بالا در اختیار خریداران محترم قرار می گیرد .

 

مشتریان بولت تنشنر Bolt Tensioner:

بولت تنشنر جهت کارخانجات صنعتی ، 

کارخانجات پتروشیمی و وابسته به نفت

کارخانجات خودرو سازی

شهرداری و راه سازی برای احداث پل های جدید و... مورد استفاده قرار می گیرد .

 

قیمت محصول

بولت تنشنرهای شرکت کاچار ابزار از بهترین استاندارد کیفیتی و کمیتی برخوردار می‌باشد. قیمت نوع خارجی این محصول بسیار بالا بوده و ضمانتی در برابر این قیمت نیز وجود ندارد. تمامی محصولات کاچار ابزار علاوه بر کیفیت بسیار بالا و قدرت زیاد از قیمت‌های بسیار مناسبی برخوردار هستند.

قیمت بولت تنشنر کاچار ابزار نسبت به محصولات خارجی 1 به 9 است. این بدین معناست که این محصول تا 8 برابر نسبت به قیمت نوع خارجی آن ارزان‌تر است و با همان کیفیت برابری خواهد کرد.

با خرید بولت تنشنر کاچار ابزار علاوه بر حمایت از تولید ملی باعث اشتغال‌زایی و کم کردن هزینه‌های خود خواهید شد.

گروه صنعتی کاچار ابزار به دلیل اطمینان از کیفیت محصولات خود در صورت درخواست کارفرمایان محترم، کارشناسان خود را به محل مورد نظر شرکت‌ها ارسال کرده و بعد از تست و تایید نهایی از طرف کارفرما اقدام به دریافت مبلغ محصول خواهد نمود.

آدرس دفترمرکزی و فروش: تهران خیابان اسدآبادی، خیابان پانزدهم، پلاک 38و40، طبقه 5، واحد 19

تلفن: 88722764-021

فکس: 88722374-021

ایمیل: info@kacharabzar.com

آدرس کارخانه: تهران کیلومتر ۱۶ بزرگراه فتح، روبروی مگا موتور، خیابان سولیران، خیابان جهاد، درب دوم پژوهشکده هوافضا

تلفن‌های کارخانه: 66284975 -021

021-66282072-77 داخلی: 349