بولت تنشنر - بولت تنشنر هیدرولیکی - خرید انواع بولت تنشنر

بولت تنشنر

 

بولت تنشنر

 

 

بولت تنشنر چیست | بولت تنشنر هیدرولیکی

 در این مقاله می خوانید بولت تنشنر و بولت تنشنر هیدرولیکی چیست. همچنین می توانید خرید بولت تنشنر و بولت تنشنر هیدرولیکی را به طور مسقیم از تولید کننده، با قیمت بسیار مناسب خریداری نمایید. کاچار ابزار، تولید کننده انواع ابزار آلات هیدرولیکی صنعتی و تنشنر در ایران است.

 

بولت تنشنر چیست؟

 بولت تنشنر وسیله ایست برای بازو بسته کردن  پیچ هایی که هم  بسیار حساس بوده و هم  نیاز به قدرت بالایی دارند . از آنجایی که بسیاری از پیچ های موجود در کارخانجات صنعتی از حساسیت بالایی برخوردار هستند و باید بصورت همزمان  باز و بسته شوند و اگر کوچک ترین فشاری بر پیچ وارد شود کاربری خود را از دست می دهد ، به همین علت ابزارهایی برای تسریع در روند بازکردن و بستن این نوع پیچ ها به نام بولت تنشنر طراحی و تولید شدند . بولت تنشنر انواع مختلفی دارند که هر کدام از آنها کاربرد های مشخصی را دارا می باشند . گروه صنعتی کاچار ابزار اولین تولید کننده انواع بولت تنشنر در ایران مفتخر است که با تولید محصولات بسیار با کیفیت و قابل رقابت با محصولات درجه اول در سطح بین المللی در خدمت هم میهنان عزیزمان در سرتاسر ایران عزیز باشد .تمامی محصولات تولید شده درکارخانجات کاچار ابزار دارای عمر بالا و کیفیت و قدرت بسیار بالایی می باشند و این نشان از کیفیت برتر تولید ملی می باشد .

 

 

بولت تنشنر به انگلیسی " Bolt Tensioner " نام وسیله ایست برای بازو بسته کردن پیچ هایی که سختی بسته شده و بسیارحساس هستند. این پیچ ها برای باز شدن نیاز به ابزار ویژه به نام بولت تنشنر دارند؛ زیرا بسیار حساس هستند و باز کردن آن نیاز به قدرت بالایی دارد. کاربرد بولت تنشنر برای کاخانجات صنعتی از ابزارهای ضروری به شمار می رود زیرا در کارخانجات، اغلب از پیچ های با حساسیت بالا استفاده شده است که به طور مداوم نیاز به باز و بسته کردن دارند.

حساسیت باز کردن این پیچ ها به گونه ای است که حتی اگر کوچک ترین فشاری بر پیچ وارد شود، آسیب دیده و کاربری خود را از دست خواهد داد. بنابراین استفاده از بولت تنشنر در کارخانجات صنعتی، از ابزارهای ضروری برای تسریع در روند بازکردن و بستن این نوع پیچ های حساس می باشد. 

 

خرید انواع بولت تنشنر

انواع بولت تنشنر توسط گروه صنعتی کاچار ابزار، طراحی و تولید می شود. هر یک از انواع بولت تنشنر تولید شده با توجه به نوع کاربرد آن طراحی شده است. گروه صنعتی کاچار ابزار، اولین تولید کننده انواع بولت تنشنر در ایران است. برای مشاوره انتخاب بهترین نوع بولت کاربردی و خرید انواع بولت تنشنر می توانید از طریق تماس با کارشناسان این شرکت اقدام نمایید. انواع بولت تنشنر تولید شده توسط اچار ابزار، دارای عمر بالا و کیفیت و قدرت بسیار بالا هستند. این بولت ها شامل انواع ﺑﻮﻟﺖ ﺗﻨﺸـﻨﺮ ﯾﮏ، دو و ﺳﻪ ﻃﺒﻘﻪ ﺑﺎ ﺑﺮﮔﺸﺖ ﺧﻮدﮐﺎر ﭘﯿﺴﺘﻮن و ﺗﻨﻮع در ﺳﺎﯾﺰ ﺳﻮﮐﺖ ﻫﺎ می باشند. بهترین کیفیت با مناسب ترین قیمت توسط گروه صنعتی کاچار ابزار ارائه می شود.

این شرکت کیفت در طراحی و تولید را سرلوحه فعالیت خود قرار داده است. بنابراین به تولید مجموعه ای از محصولات متنوع و با کیفیت پرداخته است که با زمان تحویل مناسب، خدمات پس از فروش سریع و قیمت مناسب ارائه می شود. کاچار ابزار علاوه بر تولید مدل های مختلف بولت تنشنر استاندار، قابلیت طراحی و تولید انواع بولت تنشنر، بصورت اختصاصی و سفارشی را دارا می باشد. بنابراین قابلیت قبول انواع سفارشان در ابعاد مختلف و باقابلیت های سفارشی را نیز دارد.

 

بولت تنشنر هیدرولیکی

جهت استفاده از بولت تنشنرها نیاز به پمپ هیدرولیکی فشار بالا وجود دارد. معمولا در این نوع بولت از انواع پمپ های دستی یا الکتریکی استفاده می شود. از ویژگی های دیگر بولت تنشنرها جلوگیری از انواع آسیب دیدگی در محل تکیه گاه مهره، در مقایسه با استفاده از آچار ترک های هیدرولیکی است.

بولت تنشنر هیدرولیکی فشارقوی ابزار مخصوص باز و بست انواع پیچ است. این محصول ایجاد گشتاور دقیق و قابل کنترل جهت اتصالات موجود در صنایع مختلف را دارد. این صنایع شامل سنعت نفت و گاز، پالایش و پتروشیمی، کشتیرانی و دریایی، برق و نیروگاهی، فولاد و ... است. برای مشاوره انتخاب بهترین نوع بولت تنشنر کاربردی و خرید انواع بولت تنشنر سفارشی می توانید از طریق تماس با کارشناسان این شرکت اقدام نمایید. 

 

کاچار ابزار - تولید کننده ابزار آلات هیدرولیک صنعتی در ایران 

ﺷﺮﮐﺖ ﮐﺎﭼﺎر اﺑﺰار ﻣﻔﺘﺨﺮ اﺳﺖ ﺑﺮاي اوﻟﯿﻦ ﺑﺎر در اﯾﺮان موفق ﺑﻪ ﺗﻮﻟﯿﺪ محصولاتی از قبیل: ﺑﻮﻟﺖ ﺗﻨﺸـﻨﺮ (Bolt Tensioner) ﯾﮏ، دو و ﺳﻪ ﻃﺒﻘﻪ ﺑﺎ ﺑﺮﮔﺸﺖ ﺧﻮدﮐﺎر ﭘﯿﺴﺘﻮن و ﺗﻨﻮع در ﺳﺎﯾﺰ ﺳﻮﮐﺖ ﻫﺎ ، فلنج باز کن ، فلنج جمع کن، مهره بر، انواع سیلندر|جک هیدرولیک صنعتی شامل: سیلندر|cylinderکتابی،سیلندر  نیمه کتابی، سیلندر با مهره ایمنی، سیلندر  با برگشت خودکار،سیلندر  یک طرفه با پیستون وسط باز، انواع آچار هیدرولیکی و پمپ های فوق فشار بالا ﻣﻄﺎﺑﻖ ﺑﺎ اﺳﺘﺎﻧﺪاردهای ﻓﻨﯽ روز دﻧﯿﺎ و ﺑﺎ ﮐﯿﻔﯿﺖ و ﻗﯿﻤﺖ ﻗﺎﺑﻞ رﻗﺎﺑﺖ ﺑﺎ ﺗﻮﻟﯿﺪﮐﻨﻨﺪﮔﺎن ﻣﻌﺘﺒﺮ اروﭘﺎﯾﯽ ﺷﺪه و ﺑﻪ اﯾﻦ وﺳﯿﻠﻪ،ﮔﺎﻣﯽ ﻫﺮ ﭼﻨﺪ ﮐﻮﭼﮏ در راﺳﺘﺎي ﺧﺪﻣﺖ ﺑﻪ ﺻـﻨﻌﺖ و ﺟﻠﻮﮔﯿﺮي از واردات اﯾﻦ اﺑﺰارﮐﺎرا در صنایع مادر مانند : ﻧﻔﺖ، ﭘﺘﺮوﺷﯿﻤﯽ، نیروگاه، ﺳﺎزه، ﺳﯿﻤﺎن، ﻓﻮﻻد و ... برداشته است . هدف اصلی این شرکت طراحی و تولید مجموعه ای از محصولات متنوع، با کیفیت، زمان تحویل مناسب، خدمات پس از فروش سریع و قیمت قابل رقابت جهت ایجاد یک همکاری سود آور مشترک با مشتریان میباشد.کاچار ابزار علاوه بر تولید مدل های مختلف بولت تنشنر ، قابلیت طراحی و تولید انواع بولت تنشنر را بصورت اختصاصی و سفارشی را دارا می باشد و سفارشان در ابعاد مختلف و باقابلیت های سفارشی نیز توسط گروه تخصصی کاچار ابزار پذیرفته میشود .تضمین کیفیت و قدرت بالای تمامی محصولات توسط کاچار ابزار انجام خواهد شد . این در حالیست که تمامی محصولات برتر خارجی در ایران هیچ تضمینی در قبال فروش محصولات خود ندارند .

 

مزایای بولت تنشنر Bolt Tensioner:

 تسریع در روند باز و بسته شدن پیچ و مهره ها 
 کاهش اصطکاک بین پیچ . مهره ها 
 عدم هرز شدن پیج و مهره ها 
باز شدن پیچ و مهره ها بصورت متعادل و با فشار یکسان در تمامی قسمت ها

 

ویژگی ها بولت تنشنر ها :
یکی از ویژگیهای بولت تنشنر استفاده بصورت چندگانه ی چند عددی و همزمان می باشد و این امر به منظور باز یا بستن و همچنین بالانس دقیق مجموعه ی پیچ ها یا مهره ها مورد استفاده قرار خواهد گرفت . به عنوان مثال : بستن پیچ های پل های عظیم نیاز به بسته شدن همزمان دارد و به همین دلیل از بولت تنشنر ها استفاده خواهد شد .

 

در تصویر زیر بولت تنشنر جهت باز کردن پیچ توربین مورد استفاده قرار گرفته است .

 

 بولت تنشنر

 

" یکی از مزایای استفاده از بولت تشننر استفاده در محوطه ها و فضای محدود می باشد که در آن محیط نیاز به نیروی حداکثری است و توسط سایر ابزارآلات نمی توان به محیط وارد شد و پیج را باز نمود . در این بخش نیز بولت تنشنر به کمک ما آمده و با فشار مورد نظر و یکسان پیچ یا مهره ما را به راحتی و بدون خطا و مشکل باز خواهد کرد ."

 

 

 

 اجزاء بولت تنشنر 

اجزاء بولت تنشنر :
بولت تنشنر ها دارای 3 قطعه اصلی می باشند که عبارتند از :
بریج : این مجموعه شامل سوکت مهره و بریج می باشد .
لودسل : این مجموعه از دو بخش پیستون و سیلندر تشکیل شده است .
پولر

 

" از مزایای دیگر بولت تنشنر ها عدم آسیب به محل تکیه گاه و پیچ و مهره ها می باشد و خوردگی فلز پیچ و مهره با استفاده از این دستگاه به صفر خواهد رسید ." 

 

" با توجه به شرایط پبش آمده به دلیل شیوع ویروس کرونا در این ایام که رفت و آمد مشکل میباشد گروه تولیدی صنعتی کاچار ابزار در نظر دارد جهت رفاه حال مشتریان گرامی فروش آنلاین  بولت تنشنر Bolt Tensioner خود را راه اندازی نماید.شما مشتریان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید "

 

 

 " حمایت از تولید ملی = بالا رفتن سطح کیفیت محصولات و اشتغالزایی و پیشرفت ایران عزیزمان "

 

انتخاب نوع بولت تنشنر  :

بولت تنشنر ها با توجه به نوع آنها کاربری مختلفی دارند و برای مصارف گوناگونی ساخته می شوند .برای انتخاب بولت تنشنر مناسب خود باید به عواملی مانند :

ضخامت

قطر پیچ و مهره

قطر واشر

درجه ی پیج

سایز پیچ و مهره و ... توجه کرد . 

 

انواع بولت تنشنر :
بولت تنشنر ها بصورت کلی به شکل های زیر طراحی و تولید میشوند
بولت تنشنر یک طبقه
بولت تنشنر یک طبقه با برگشت فنر
بولت تنشنر دو طبقه
بولت تنشنر دو طبقه با برگشت فنر
بولت تنشنر سه طبقه
بولت تنشنر سه طبقه با برگشت فنر
و انواع سفارشی آن

 

 بولت تنشنریک طبقه

بولت تنشنر مدل KTS1
Bolt Tensioner | بولت تنشنر یک طبقه با برگشت فنر ابزاری بسیار کارآمد و مهم در صنایع نفت و پتروشیمی و کارخانجات صنعتی می باشد که جهت باز و بستن پیچ ها و مهره های عظیم مورد استفاده قرار میگیرند . بولت تنشنر ها انواع مختلف و جهت مصارف مختلفی طراحی و ساخت میشوند . با استفاده از بولتتنشنر ها پیچ و مهره ها عمر مفید خود را طی خواهند کرد و به راحتی و بدون اصطکاک و خرابی باز خواهند شد . یکی از مزایای بولت تنشنر استفاده ی بسیار آسان و سریع از آن می باشد که کار مونتاژ و تعمیر کارخانجات صنعتی و پتروشیمی و نفت را بسیار آسان خواهند کرد .

 

 

بولت تنشنردوطبقه

بولت تنشنر مدل KTS2
Bolt Tensioner | بولت تنشنر دو طبقه ابزاری بسیار کارآمد و مهم در صنایع نفت و پتروشیمی و کارخانجات صنعتی می باشد که جهت باز و بستن پیچ ها و مهره های عظیم مورد استفاده قرار میگیرند . بولت تنشنر ها انواع مختلف و جهت مصارف مختلفی طراحی و ساخت میشوند . با استفاده از بولت تنشنر ها پیچ و مهره ها عمر مفید خود را طی خواهند کرد و به راحتی و بدون اصطکاک و خرابی باز خواهند شد . یکی از مزایای بولت تنشنر استفاده ی بسیار آسان و سریع از آن می باشد که کار مونتاژ و تعمیر کارخانجات صنعتی و پتروشیمی و نفت را بسیار آسان خواهند کرد .

 

 

 بولت تنشنر یک طبقه با برگشت فنر

بولت تنشنر مدل KT1

 بولت تنشنر در دو مدل یک طبقهKT1 و دو طبقه KT2 ارائه شده . عدم خرابی پیچ و مهره های عظیم - راحتی کار با آنها ، عدم هرز شدن مهره و از بین رفتن رزوه های پیچ و مهره و...روش کار بولت تنشنر ها به این صورت می باشد که با استفاده همزمان از چند تنشنر ( کشنده ) هیدرولیکی این عمل را بطور شگفت انگیزی انجام داده و میزان فشار وارده از تمامی نقاط بصورت یکسان بوده و همین امر باعث میشود هیچ آسیبی از نظر فیزیکی و هرز شدگی به پیچ و مهره ها وارد نشود . بولت تنشنر ها در بویلر ها ، کاور های کمپرسور ، فلنج لوله و مبدل های حرارتی و سایر دستگاه ها و تجهیزات صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد .

 

 

بولت تنشنربا برگشت فنر

بولت تنشنر مدل  KT2
بولت تنشنر در دو مدل یک طبقهKT1 و دو طبقه KT2 ارائه شده . عدم خرابی پیچ و مهره های عظیم - راحتی کار با آنها ، عدم هرز شدن مهره و از بین رفتن رزوه های پیچ و مهره و...روش کار بولت تنشنر ها به این صورت می باشد که با استفاده همزمان از چند تنشنر ( کشنده ) هیدرولیکی این عمل را بطور شگفت انگیزی انجام داده و میزان فشار وارده از تمامی نقاط بصورت یکسان بوده و همین امر باعث میشود هیچ آسیبی از نظر فیزیکی و هرز شدگی به پیچ و مهره ها وارد نشود . بولت تنشنر ها در بویلر ها ، کاور های کمپرسور ، فلنج لوله و مبدل های حرارتی و سایر دستگاه ها و تجهیزات صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد . 

کاچار ابزار علاوه بر تولید انواع بولت تنشنر در زمینه ی طراحی و تولید انواع پمپ های هیدرولیک فشار قوی و فوق فشار قوی ، انواع آچار ترکمتر ، انواع جک هیدرولیک صنعتی ، و دستگاه های برش سرد فعالیت دارد . تمامی محصولات با تضمین کیفیت و عمر بالا در اختیار خریداران محترم قرار می گیرد .

 

مشتریان بولت تنشنر Bolt Tensioner:

بولت تنشنر جهت کارخانجات صنعتی ، 

کارخانجات پتروشیمی و وابسته به نفت

کارخانجات خودرو سازی

شهرداری و راه سازی برای احداث پل های جدید و... مورد استفاده قرار می گیرد .

 

قیمت بولت تنشنر

بولت تنشنر های شرکت کاچار ابزار از بهترین استاندارد کیفیتی و کمیتی برخوردار می باشد . قیمت بولت تنشنر محصولات خارجی بسیار بالا بوده و ضمانتی در برابر این قیمت نیز وجود ندارد! .تمامی محصولات کاچار ابزار از جمله بولت تشنر علاوه بر کیفیت بسیار بالا و قدرت زیاد خود از قیمت های بسیار مناسبی برخوردار هستند . قیمت بولت تنشنر کاچار ابزار نسبت به محصولات خارجی 1 به 9 است این به این معناست که با خرید محصولات بولت تنشنر کاچار ابزار تا 8 برابر قیمت بولت تنشنر های خارجی ارزانتر است و با همان کیفیت برابری خواهد کرد . 

با خرید بولت تنشنر کاچار ابزار علاوه بر حمایت از تولید ملی باعث اشتغالزایی و کم کردن هزینه های خود خواهید شد .

پرداخت وجه بعد از تست و تاییده ی نهایی : گروه صنعتی کاچار ابزار به دلیل اطمینان از کیفیت محصولات خود در صورت درخواست کارفرمایان محترم ، کارشناسان خود را به هرماه محصول به محل مورد نظر شرکت ها ارسال کرده و بعد از تست و تایید نهایی از طرف کارفرما اقدام به دریافت مبلغ محصول خواهد نمود .  

جهت مشاوره و خرید بولت تنشنر و سایر محصولات با کارشناسان ما تماس بگیرید 

آدرس دفترمرکزی و فروش : تهران خیابان اسد آبادی ،خیابان پانزدهم پلاک 38و40 طبقه 5 واحد 19

تلفن: 88722764-021
فکس: 88722374-021
ایمیل : info(at)kacharabzar(dot)com

 

آدرس کارخانه : تهران کیلومتر ۱۶ بزرگراه فتح روبروی مگا موتور خیابان سولیران خیابان جهاد درب دوم پژوهشکده هوا فضا

تلفن های کارخانه : 66284975 -021
77_ 66282072 _ 021 داخلی : 349