بولت تنشنر|Bolt Tensioner- شرکت کاچار ابزار

بولتتنشنر

انواع بولت تنشنر(Bolt Tensioner )شرکت کاچار ابزار - شرکت کاچار ابزار اولین تولید کننده انواع بولت تنشنر هیدرولیک در ایران. تولید انواع بولت تنشنر یک ، دو و سه طبقه بصورت سفارشی

بولت تنشنر (Bolt Tensioner) وسیله ایست برای باز کردن و بستن پیچ هایی که بسیار حساس بوده و نیاز به قدرت بالایی دارد . از آنجایی که بسیاری از پیچ های موجود در کارخانجات صنعتی از حساسیت بالایی برخوردار بوده و باید بصورت همزمان تمامی پیچ های قطعات بزرگ باز شوند و اگر کوچک ترین فشاری بر پیچ وارد شود کاربری خود را از دست می دهد ، به همین علت ابزارهایی برای تسریع در روند بازکردن و بستن این نوع پیچ ها به نام بولت تنشنر طراحی و تولید شدند . بولت تنشنر ها انواع مختلفی دارند که هر کدام از آنها کاربرد های مشخصی را دارا می باشند . گروه صنعتی کاچار ابزار اولین تولید کننده انواع بولت تنشنر در ایران مفتخر است که با تولید محصولات بسیار با کیفیت و قابل رقابت با محصولات درجه اول در سطح بین المللی در خدمت هم میهنان عزیزمان در سرتاسر ایران عزیز باشد .

تمامی محصولات تولید شده درکارخانجات کاچار ابزار دارای عمر بالا و کیفیت و قدرت بسیار بالایی می باشند و این نشان از کیفیت برتر تولید ملی می باشد .

کاچار ابزار علاوه بر تولید مدل های مختلف بولت تنشنر ، قابلیت طراحی و تولید انواع بولت تنشنر را بصورت اختصاصی و سفارشی را دارا می باشد و سفارشان در ابعاد مختلف و باقابلیت های سفارشی نیز توسط گروه تخصصی کاچار ابزار پذیرفته میشود .

تضمین کیفیت و قدرت بالای تمامی محصولات توسط کاچار ابزار انجام خواهد شد . این در حالیست که تمامی محصولات برتر خارجی در ایران هیچ تضمینی در قبال فروش محصولات خود ندارند .

 

مزایای بولت تنشنر Bolt Tensioner:
باعث تسریع در روند باز و بسته شدن پیچ و مهره ها خواهد شد
کاهش اصطکاک بین پیچ . مهره ها خواهد شد .
باعث عدم هرز شدن پیج و مهره ها می شود
باز شدن پیچ و مهره ها بصورت متعادل و با فشار یکسان در تمامی قسمت ها

 

انتخاب نوع بولت تنشنر Bolt Tensioner:
بولت تنشنر ها با توجه به نوع آنها کاربری مختلفی دارند و برای مصارف گوناگونی ساخته می شوند .برای انتخاب بولت تنشنر مناسب خود باید به عواملی مانند :

ضخامت

قطر پیچ و مهره

قطر واشر

درجه ی پیج

سایز پیچ و مهره و ... توجه کرد .

 

انواع بولت تنشنر Bolt Tensioner:
بولت تنشنر ها بصورت کلی به شکل های زیر طراحی و تولید میشوند
بولت تنشنر یک طبقه
بولت تنشنر یک طبقه با برگشت فنر
بولت تنشنر دو طبقه
بولت تنشنر دو طبقه با برگشت فنر
بولت تنشنر سه طبقه
بولت تنشنر سه طبقه با برگشت فنر
و انواع سفارشی آن

 

قیمت بولت تنشنر Bolt Tensioner:
بولت تنشنر های شرکت کاچار ابزار از بهترین استاندارد کیفیتی و کمیتی برخوردار می باشد . قیمت بولت تنشنر محصولات خارجی بسیار بالا بوده و ضمانتی در برابر این قیمت نیز وجود ندارد! .تمامی محصولات کاچار ابزار از جمله بولت تشنر علاوه بر کیفیت بسیار بالا و قدرت زیاد خود از قیمت های بسیار مناسبی برخوردار هستند . قیمت بولت تنشنر کاچار ابزار نسبت به محصولات خارجی 1 به 9 است این به این معناست که با خرید محصولات بولت تنشنر کاچار ابزار تا 8 برابر قیمت بولت تنشنر های خارجی ارزانتر است و با همان کیفیت برابری خواهد کرد .
با خرید بولت تنشنر کاچار ابزار علاوه بر حمایت از تولید ملی باعث اشتغالزایی و کم کردن هزینه های خود خواهید شد .

پرداخت وجه بعد از تست و تاییده ی نهایی : گروه صنعتی کاچار ابزار به دلیل اطمینان از کیفیت محصولات خود در صورت درخواست کارفرمایان محترم ، کارشناسان خود را به هرماه محصول به محل مورد نظر شرکت ها ارسال کرده و بعد از تست و تایید نهایی از طرف کارفرما اقدام به دریافت مبلغ محصول خواهد نمود . 

مشتریان بولت تنشنر Bolt Tensioner:

بولت تنشنر جهت کارخانجات صنعتی ،

کارخانجات پتروشیمی و وابسته به نفت

کارخانجات خودرو سازی

شهرداری و راه سازی برای احداث پل های جدید و... مورد استفاده قرار می گیرد .

حمایت از تولید ملی = بالا رفتن سطح کیفیت محصولات و اشتغالزایی و پیشرفت ایران عزیزمان

بولت تنشنر (Bolt Tensioner )یک طبقه با برگشت فنر مدل KTS1
Bolt Tensioner | بولت تنشنر یک طبقه با برگشت فنر ابزاری بسیار کارآمد و مهم در صنایع نفت و پتروشیمی و کارخانجات صنعتی می باشد که جهت باز و بستن پیچ ها و مهره های عظیم مورد استفاده قرار میگیرند . بولت تنشنر ها انواع مختلف و جهت مصارف مختلفی طراحی و ساخت میشوند . با استفاده از بولتتنشنر ها پیچ و مهره ها عمر مفید خود را طی خواهند کرد و به راحتی و بدون اصطکاک و خرابی باز خواهند شد . یکی از مزایای بولت تنشنر استفاده ی بسیار آسان و سریع از آن می باشد که کار مونتاژ و تعمیر کارخانجات صنعتی و پتروشیمی و نفت را بسیار آسان خواهند کرد .

بولت تنشنر(Bolt Tensioner)دو طبقه با برگشت فنر مدل  KTS2
Bolt Tensioner | بولت تنشنر دو طبقه ابزاری بسیار کارآمد و مهم در صنایع نفت و پتروشیمی و کارخانجات صنعتی می باشد که جهت باز و بستن پیچ ها و مهره های عظیم مورد استفاده قرار میگیرند . بولت تنشنر ها انواع مختلف و جهت مصارف مختلفی طراحی و ساخت میشوند . با استفاده از بولت تنشنر ها پیچ و مهره ها عمر مفید خود را طی خواهند کرد و به راحتی و بدون اصطکاک و خرابی باز خواهند شد . یکی از مزایای بولت تنشنر استفاده ی بسیار آسان و سریع از آن می باشد که کار مونتاژ و تعمیر کارخانجات صنعتی و پتروشیمی و نفت را بسیار آسان خواهند کرد .

بولت تنشنر(Bolt Tensioner) یک طبقه مدل KT1
. بولت تنشنر در دو مدل یک طبقهKT1 و دو طبقه KT2 ارائه شده . عدم خرابی پیچ و مهره های عظیم - راحتی کار با آنها ، عدم هرز شدن مهره و از بین رفتن رزوه های پیچ و مهره و...روش کار بولت تنشنر ها به این صورت می باشد که با استفاده همزمان از چند تنشنر ( کشنده ) هیدرولیکی این عمل را بطور شگفت انگیزی انجام داده و میزان فشار وارده از تمامی نقاط بصورت یکسان بوده و همین امر باعث میشود هیچ آسیبی از نظر فیزیکی و هرز شدگی به پیچ و مهره ها وارد نشود . بولت تنشنر ها در بویلر ها ، کاور های کمپرسور ، فلنج لوله و مبدل های حرارتی و سایر دستگاه ها و تجهیزات صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد .

بولت تنشنر (Bolt Tensioner) دو طبقه مدل  KT2
بولت تنشنر در دو مدل یک طبقهKT1 و دو طبقه KT2 ارائه شده . عدم خرابی پیچ و مهره های عظیم - راحتی کار با آنها ، عدم هرز شدن مهره و از بین رفتن رزوه های پیچ و مهره و...روش کار بولت تنشنر ها به این صورت می باشد که با استفاده همزمان از چند تنشنر ( کشنده ) هیدرولیکی این عمل را بطور شگفت انگیزی انجام داده و میزان فشار وارده از تمامی نقاط بصورت یکسان بوده و همین امر باعث میشود هیچ آسیبی از نظر فیزیکی و هرز شدگی به پیچ و مهره ها وارد نشود . بولت تنشنر ها در بویلر ها ، کاور های کمپرسور ، فلنج لوله و مبدل های حرارتی و سایر دستگاه ها و تجهیزات صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد .

 

کاچار ابزار علاوه بر تولید انواع بولت تنشنر در زمینه ی طراحی و تولید انواع پمپ های هیدرولیک فشار قوی و فوق فشار قوی ، انواع آچار ترکمتر ، انواع جک هیدرولیک صنعتی ، و دستگاه های برش سرد فعالیت دارد . تمامی محصولات با تضمین کیفیت و عمر بالا در اختیار خریداران محترم قرار می گیرد .

 

جهت مشاوره و خرید بولت تنشنر و سایر محصولات با کارشناسان ما تماس بگیرید 

آدرس دفترمرکزی و فروش : تهران خیابان اسد آبادی ،خیابان پانزدهم پلاک 38و40 طبقه 5 واحد 19

تلفن: 88722764-021
فکس: 88722374-021
ایمیل : info@kacharabzar.com

 

آدرس کارخانه : تهران کیلومتر ۱۶ بزرگراه فتح روبروی مگا موتور خیابان سولیران خیابان جهاد درب دوم پژوهشکده هوا فضا

تلفن های کارخانه : 66284975 -021
77_ 66282072 _ 021 داخلی : 349