جمعه 29 آذر 139812/20/2019
وقتی بانک ها تحریم هستند، عدم تصویب FATF می خواهد چه مشکلی ایجاد کند

وقتی بانک ها تحریم هستند، عدم تصویب FATF می خواهد چه مشکلی ایجاد کند

نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: وقتی که سیستم بانکی تحریم است عدم تصویب FATF چه مشکلی دیگری می خواهد به وجود بیاورد.

حسینعلی شهریاری نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به اظهارات اخیر معاون اول رئیس جمهور مبنی بر تایید لوایح FATF از سوی مقام معظم رهبری گفت: متاسفانه دولتمردان ما در پیشبرد امور مملکت مشکل دارند و وعده هایی که داده اند عملیاتی نشده و می خواهند به گونه ای مشکلاتشان و گرفتاری هایی که برای مردم بوجود آوردند را به مقام معظم رهبری و به نهادها و دستگاه های دیگر ارتباط دهند و افراد و نهادهای دیگر را مقصر قلمداد کنند. 
وی افزود: هر وقت مسئولین دولتی توانستند با برجام مشکلات مردم را حل کنند با لوایح FATF هم خواهند توانست مشکلات را مرتفع کنند. 
نماینده مردم زاهدان در مجلس اظهار داشت: به نظر من این قبیل اظهارنظرهای مقامات دولتی از جمله اظهارات اخیر آقای جهانگیری نوعی فرار به جلو و فرافکنی است و البته مردم هم دولتمردان را شناخته اند. 
شهریاری خاطرنشان کرد: دستگاه های نظارتی هم باید تذکرات لازم را به آ قایان بدهند چرا که مطرح کردن اینگونه مسائل باعث سردرگمی یک عده افرادی که ممکن است از مسائل اطلاع نداشته باشند می شود. 
وی افزود: من به این آقایان توصیه می کنم که سرشان را پایین بیندازند و تا جایی که می توانند کارهایشان را انجام دهند و به جای این حرف ها از مردم معذرت خواهی کنند و در پیشگاه پروردگار باید به خاطر این همه وعده و وعیدی که داده اند و هیچکدام عملیاتی نشد توبه کنند. 
نماینده مردم زاهدان در مجلس اظهار داشت: نشان های عالی که به تیم هسته ای دادند و جمعیتی که برای استقبال از تیم هسته ای به فرودگاه بردند و مسائلی که در رابطه با برجام مطرح کردند که از فردا چنین و چنان ...

دسته بندی : سیاسی